Kapat

İstanbul Havalimanı Vale-Otopark ve Lounge Hizmeti: Neler Sunuluyor?

Havalimanı yolculuğu kimi zaman zamana karşı bir yarışın olduğu, kimi zaman ise uzun saatler süren bekleme sürecinde konfora ihtiyaç duyduğumuz bir süreç. Bağımsız kuruluşlarca Avrupa’nın en iyi havalimanı olarak seçilen İstanbul Havalimanı, otopark ve lounge hizmetiyle de fark yaratıyor. Her dakikanın önemli olduğu anlarda, otoparka giderek aracınızı park etmek önemli bir zaman kaybı olabilir. Böyle anlarda, profesyonel vale hizmeti çok önemli bir yardımcı. Buna ek olarak, uçuşu beklerken konforlu bir deneyim yaşamak adına lounge çok önemli bir deneyim.

İstanbul Havalimanı Lounge Alanı: Ayrıcalıklı Bir Konsept

Havalimanı yolculuğunda, uzun bekleme süreleri yorucu olabilir. Lounge, uzun bekleme sürelerini keyfe dönüştüren bir deneyim yaratıyor. İstanbul Havalimanı lounge, konforlu bir bekleme alanı. İster business class ister ekonomi sınıfı yolcusu olun, lounge alanında keyifle zaman geçirebilirsiniz. Stresten uzak ve ayrıcalıklı olanaklarla ön plana çıkan lounge alanında sunulan özelliklerden bazıları şu şekilde:

 

  • Ücretsiz wi-fi
  • Ücretsiz masaj hizmeti
  • İbadethane alanı
  • Duş, TV, bilardo
  • Açık büfe yemek alanı
  • Uzanma ve dinlenme alanı

 

Yetişkin ve çocuklar için oldukça uygun fiyatlı olan lounge hizmeti, 0-6 yaş çocuklarda ise ücretsiz. Lounge fiyatları iç hat ve dış hatta farklı. İstanbul Havalimanı lounge, ihtiyaç duyulan her şeyi sunması bakımından eşsiz bir deneyim sunuyor.

Tek Çatı Altında Dünyanın En Büyük Katlı Otoparkı

İstanbul Havalimanı gibi her yıl on milyonlarca yolcuyu ağırlayan bir yerde otopark oldukça önemli bir hizmet. İstanbul Havalimanı otopark, 40 bin araç kapasitesine sahip ve otopark yüksek güvenlik-teknolojik standartlar barındırıyor.

 

IGA otopark, siz seyahatteyken aracınızın güvenli bir şekilde kalacağı bir alan. Sadece bir otoparktan ibaret olmayan havalimanı otoparkı aynı zamanda dünyanın neresinde olursanız olun, aracın yıkanmasından teknik servis ve bakım onarımına kadar her şeyi kontrol etmenizi sağlıyor. IGA Valet hizmetinin alınabileceği İstanbul Havalimanı otoparkı, teknolojik altyapısı ile üst düzey bir hizmet kalitesi sunuyor. 7 katlı otopark 5 bloktan meydana geliyor ve 2500 kamera mevcut.

Vale Hizmeti İle Bir Adım Önde

Zamanını iyi bir şekilde değerlendirmek isteyenler için, vale hizmeti otopark sürecinde çok önemli. İstanbul Havalimanı kalkışlı uçuşlarınızda, zaman kaybetmeden terminale adım atmak için vale hizmetinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel vale kadrosu, iç ve dış hatlarda hızlı bir şekilde aracınızı teslim alıyor. İç ve dış hatlar yolculuklarınızda, aracınızı İstanbul Havalimanı’nın üst düzey otoparkında güvenli bir şekilde emanet edebilirsiniz.

 

Vale teslim alma ve teslim etme noktaları, terminalde birçok noktada bulunuyor. İstanbul Havalimanı vale fiyatları içinse, vale noktalarından bilgi alınabilir.

 

“İstanbul Havalimanı Vale-Otopark ve Lounge Hizmeti: Neler Sunuluyor?” üzerine 1 yorum

  1. COME RENT says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.